Noteikumi Privātums Dzēšana Jautājumi Pamācības Kontaktforma Par Failiem.lv Tokenu tirdzniecības noteikumi

Jautājumi par failu glabāšanu un apmaiņu

Priekš kam ir šis serviss?

Šis pašapkalpošanās serviss ir domāts interneta lietotājiem, lai tie varētu ērti glabāt un ātri nosūtīt citiem lietotājiem failus. Lietotājs vienreiz uzkopē failus uz servera, iegūst unikālu saiti, kuru tālāk var nodot vai aizsūtīt uz e-pastu visiem lietotājiem, kam nepieciešama piekļuve konkrētajiem failiem. Piemēram, fotogrāfiju vai video ātrai nosūtīšanai vairākiem adresātiem vai dokumentu nodošanai. Servisu var izmantot arī, lai piekļūtu saviem failiem no citām ierīcēm vai glabātu failu rezerves kopijas.

Kā uzkopētie faili būs pieejami?

Uzkopējot failus, tie tiek saglabāti mūsu sistēmās. Katrai ielādes reizei, tiek piešķirta unikāla interneta saite jeb links, kuru atverot, zinātājam būs pieejams uzkopēto failu saraksts. Saites apmeklētājs var redzēt failu nosaukumus, izmērus, aprakstu un izvēlēties lejupielādēt, apskatīt failus vai pārsūtīt šo saiti tālāk. Katram atsevišķam failam arī ir unikāla lejupielādes saite. Privātuma uzstādījumi ir pieejami kontam kopumā un atsevišķām mapēm.

Kādi faili var tikt uzglabāti?

Failu veidam nav ierobežojuma - var tik uzglabāti dokumenti, fotogrāfijas, video faili vai jebkādi citi failu tipi. Vienā reizē var uzkopēt vairākus failus, taču bezmaksas lietotājiem ir ierobežojums uz vienā reizē ielādējamo kopējo apjomu - 2GB. PRO un Biznesa lietotāji var augšupielādēt failus bez izmēra limita.

Cik ilgi faili būs pieejami serveros?

Reģistrētiem lietotājiem ir pastāvīga vieta failu glabāšanai uz servera 1GB apjomā, ar iespēju to papildināt, kā arī iespējams pārskatīt informāciju par veiktajām augšupielādēm, statistiku un pārvaldīt failus. Faili, kas pārsniedz šo limitu vai nereģistrētu lietotāju faili būs pieejami līdz 60 dienām kopš to augšupielādes.

Failu pašrocīga dzēšana?

Ja uzkopējot failu, ir norādīts e-pasts pirmajā laukā, tad uz to tiek nosūtīta arī dzēšanas vai rediģēšanas saite. Reģistrēti lietotāji, veiktās augšupielādes var dzēst sadaļā "Mani faili". Ja aizmirsāt autorizēties, tad no šī datora veiktās ielādes vēl variet piesaistīt savam kontam autorizācijas lapā.

Vai varu saņemt failu saiti uzreiz pēc augšupielādes sākuma?

Jā. Pēc "Saglabāt failus" pogas nospiešanas, piekļuves saite tiek uzreiz uzrādīta. Ja esat reģistrēts lietotājs, jaunā saite uzreiz parādās arī "Mani faili" sadaļā jūsu kontā. Līdz ar to, nav nepieciešams gaidīt, kamēr augšupielāde beigsies. Pēc noklusējuma, bezmaksas kontiem šī saite ir pieejama tiem, kuri to zin. Privātuma uzstādījumi ir maināmi.

Ko darīt, ja ir publicēts nelikumīgs saturs (faili)?

Ir jāaizpilda "satura cenzūras" jeb failu izņemšanas pieteikums. Vairāk info skatīt šeit.

Kāpēc veiktos maksājumus nav iespējams atgriezt?

Jo lietotājs pasūta, veic priekšapmaksas maksājumus un apstiprina tos pašrocīgi. Sistēma automātiski veic atbilstošos darījumus pēc lietotāja pieprasījuma - rezervē diska vietu, glabā failus vai izdrukā failus, pietam sazinoties ar citām iesaistītajām IT sistēmām vai piegādātājiem. Visa informācija ir sniegta pasūtījuma veikšanas brīdī, pirms samaksas.

Ja jums ir kādi citi jautājumi vai ierosinājumi, izmantojiet sadaļu Kontakti »

Dalies ar saiti
uz
Jebkurš ar saiti var apskatīt
Dalīties ar saiti:

vai nosūti saiti uz epastu: